Friskliv og mestring

Vi gir deg støtte til å endre levevaner og å mestre hverdagen bedre. Våre tilbud er for deg som bor, eller er ansatt i Trondheim kommune. NB! Nettsiden er under utvikling. Noen mangler kan forekomme.

Informasjon om oss

For deg som ønsker tilbud

Benytt påmeldingsinformasjon under hvert enkelt tilbud. Er du usikker på hvilket tilbud som er aktuelt for deg, kan du bestille time for en vurderingssamtale:

Bestill en vurderingssamtale

Følg oss gjerne på Instagram og Facebook.

Forutsetninger for å delta

  • Du må være bosatt eller ansatt i Trondheim kommune.
  • Du må ha et eget ønske om å endre dine levevaner.

Alle deltakere vil få en individuell samtale før oppstart på kurs eller treningsgruppe.

Tips: Dersom du har en BMI over 40, har du rett på oppfølging av spesialisthelsetjenesten. Ta kontakt med din fastlege for nærmere informasjon.

Kontakt

For deg som ønsker et tilbud hos oss, benytt deg av timebestilling under hvert enkelt tilbud. 

Har du andre spørsmål, send oss en epost: frisklivmestring@trondheim.kommune.no

Postadresse

Trondheim kommune
Friskliv og mestring
Postboks 2300 Torgarden
7004 Trondheim

Besøksadresse

Helse- og arenabygget Granåsen
Smistadveien 13
7026 Trondheim

Helse- og arenabygget Granåsen

Ansatte

Portrett Tove Johnsen

Tove Johnsen
Frisklivsveileder, fysioterapeut
Telefon: 48 19 20 32
E-post: tove.johnsen@trondheim.kommune.no

Portrett Nina Elise Møllerløkken

Nina Elise Møllerløkken
Frisklivsveileder, fysioterapeut
Telefon: 46 88 39 16
E-post: nina.mollerlokken@trondheim.kommune.no

Portrett Nina Bjørgen

Nina Bjørgen
Frisklivsveileder, ernæringsrådgiver
Telefon: 94 81 61 16
E-post: nina.bjorgen@trondheim.kommune.no

Portrett Astrid Rønning

Astrid Sletteng Rønning
Frisklivsveileder ungdom, fysioterapeut
Telefon: 90 41 36 80
E-post: astrid-s.ronning@trondheim.kommune.no

Portrettbilde av Ingrid Loe Holland

Ingrid Loe Holland
Frisklivsveileder, barnevernspedagog
Telefon: 48 06 28 41
E-post: ingrid.holland@trondheim.kommune.no

Portrett Sissel Nygård Pedersen

Sissel Nygård Pedersen
Aktivitetskoordinator
Telefon: 48 12 14 91
E-post: sissel.nygard.pedersen@trondheim.kommune.no

Portrett Inger Storvik

Inger Storvik
Kreftkoordinator, sykepleier
Telefon: 97 99 62 77
E-post: inger.peggy.storvik@trondheim.kommune.no

Portrett Unni Tangen

Unni Tangen
Lærings- og mestringskoordinator, ergoterapeut
Telefon: 94 84 98 95
E-post: unni.tangen@trondheim.kommune.no

Profilbilde Karoline Westerberg

Karoline Westerberg
Frisklivsveileder, ernæringsrådgiver
Telefon: 91 76 01 02
E-post: karoline.benedikte.westerberg@trondheim.kommune.no

Portrett May-Linn Melhus Viktil

May-Linn Melhus Viktil
Frisklivsveileder, fysioterapeut
Telefon: 91 13 14 33
E-post: may-linn.viktil@trondheim.kommune.no

Portrett Tora Falck

Tora Falck
Frisklivsveileder
Telefon: 94 78 96 20
E-post: tora.falck@trondheim.kommune.no

Portrett Bodil Ruud

Bodil Ruud
Frisklivsveileder barn og unge
Telefon: 47 66 47 61
E-post: bodil.ruud@trondheim.kommune.no

Andre aktuelle tilbud

Her finner du informasjon om ulike aktivitetstilbud som finnes i Trondheim og omegn:

Fritid og aktivitet for voksne
Friluftsliv for seniorer
Granåsen helselag
Aktivitetsvenn
DNT

Gå til toppen

arrow_upward
A03-P1-EPI006